Namioty rekreacyjne

Namioty rekreacyjne to nie tylko takie, które pakujemy na wycieczki w góry, gdy wybieramy się na urlop. To również namioty wielkopowierzchniowe, które mogą posłużyć do zorganizowania wielu imprez plenerowych: nie tylko festynów, ale również wesel.

Namioty weselne, bankietowe i hale imprezowe, które mamy w ofercie, to pewne konstrukcje, które odporne są nie tylko na warunki panujące nawet w trakcie hucznych imprez i wesel, ale którym też nie są groźne nawet ciężkie warunki atmosferyczne. Wieje wiatr? Nie przejmuj się – musiałby być tajfun, aby zwiać taki namiot bankietowy. Pada deszcz? Ostatnia rzecz, jakiej można się spodziewać, to przemoknięcie takiego namiotu weselnego. Jest już mroźno? To nic, halę okolicznościową tego typu można bez problemu ogrzać.

Namioty rekreacyjne, których poszczególne modele znajdziesz obok, mogą mieć różne funkcje. Doskonale sprawdzą się jako hale weselne, jeśli nie chcesz organizować wesela w klasycznej sali do tego przeznaczonej, jako namioty komunijne i jako namioty na jakiekolwiek inne imprezy okolicznościowe. I nie będzie miała znaczenia pora roku, w jakiej planujesz zorganizowanie imprezy.

Wyświetlanie jednego wyniku