Namioty sportowe

Firma Namioty Brol ma w swojej ofercie namioty, które idealnie nadadzą się na organizację imprez sportowych oraz innych dużych wydarzeń kulturalnych. Namioty takie będą najlepszym rozwiązaniem na zorganizowanie zakrytej przestrzeni, w której pomieści się zarówno publiczność, obsługa wydarzenia, jak też osoby występujące w imprezie.

Namioty sportowe i imprezowe marki Brol dają możliwość zagospodarowania przestrzeni w namiocie sportowym takimi elementami wyposażenia, jak:

- szatnia dla gości
- zaplecze dla zawodników
- miejsce na catering
- recepcja
- loża prasowa
- miejsca i pomieszczenia VIP
- loże dla publiczności
oraz wiele innych

Nasze namioty sportowe i imprezowe charakteryzują się szybkością montażu, dzięki czemu nie trzeba będzie poświecić dużo czasu na ich rozstawienie przed zaplanowaną imprezą i na złożenie po jej zakończeniu. Są one wykonane z najlepszych materiałów dostępnych obecnie na rynku. Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości stopów aluminium, co zapewnia naszym namiotom sportowym dużą wytrzymałość a jednocześnie odporność na rdzewienie, zaś poszycie wykonane jest z z komponentów PCV, dzięki czemu hale i namioty wytrzymają nawet najtrudniejsze warunki atmosferycznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą namiotów i hal imprezowych i sportowych, które mamy w ofercie: oferujemy zarówno ich wynajem na określony czas, jak również zakup na stałe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą propozycją, zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie jednego wyniku