Referencje

Nasze wesele odbyło się w lutym 2011 roku. Zapraszając gości byliśmy „nieco” zaskoczeni jak ich liczba sięgnęła 320 osób. Zrodził się problem!- Sala nie dysponuje wystarczającą ilością miejsca, stąd rozpoczęliśmy poszukiwania alternatywnego rozwiązania. Po wielu godzinach serfowania po Internecie i kilku telefonach wpadliśmy na pomysł wynajęcia namiotu i połączenia go z salą balową. Jednakże w naszych głowach rodziły się obawy: czy nie będzie za zimno?- przecież to luty z temperaturą około -20oC! Czy nie będzie się skraplać woda pod wpływem różnicy temperatury? Jak to będzie wyglądać? Jak to połączyć…?- wiele pytań, a na nie jedna odpowiedź: BROL!
Doświadczenie i przygotowanie firmy rozstawiającej i „opiekującej się” namiotem rozwiało wszelkie nasze wątpliwości. Namiot pełniący funkcję sali tanecznej wyglądał bardzo ładnie, wewnątrz była idealna temperatura do zabawy, nie wystąpił problem wilgoci i co ważne osoby z firmy BROL czuwały nad wszystkim przez całą noc. Miła i profesjonalna obsługa to kolejny silny atut przedsiębiorstwa i jeżeli mielibyśmy wyprawiać kolejne równie duże przyjęcie na pewno ponownie zorganizowalibyśmy je w podobny sposób i skorzystalibyśmy z usług i namiotów. Szczerze polecam i zachęcam do skorzystania! Jest to rzetelna, szybka i elastyczna firma, która potrafi wychodzić naprzeciw problemom w stosunkowo dobrej cenie.
Dziękujemy!
Aneta i Adam Wilczewscy

Firma ‚NAMIOTY BROL’ Daniel Brol
O tak …..kiedy poproszono mnie o wystawienie referencji, z lekkością na sercu się zgodziłam i od razu przystąpiłąm do pisania, gdyż firma jak najbardziej zasługuje na jak najlepszą ocenę!
…i jeżeli mogę w jakiś sposób im pomóc to z wielką chęcią.
Gdybym miała opisać firmę w 3 słowach, to byłyby to : szybko, tanio i profesjonalnie. Zawsze marzyłam o przyjęciu w plenerze i ta tylko firma mi to umożliwiła.
I gdybym miałą jeszcze raz wybierać, również zadzwoniłabym do nich. Kontakt i doradztwo na bardzo wysokim poziomie.
Ponieważ mieliśmy z mężem ograniczone środki , dzwoniłam do ok 15 innych firm w Polsce zanim znalazłam ofertę która zawierała w sobie dosłownie wszystko ,
a co ważniejsze szczerze przyznam ,
że i cena również była najkorzystniejsza właśnie w ‚NAMIOTACH BROL’ .
Mało tego ,nawet blisko 50 % mniejsza od konkurencyjnych po obliczeniu wszystkich kosztów. Żadnych ukrytych kosztów nie było przy końcowym rozliczeniu.
Nawet mimo , że ekipa miała długą drogę do przebycia , opłacało się bardziej fatygować Panów z drugiego końca Polski ,niż wynająć podobną halę w okolicach Poznania- czyli praie ,że na miejscu.
Mimo długiej podróży, ekipa była punktualna ( o co się niepotrzebnie martwiłam ) oraz wspaniale zorganizowana .
Panowie zachowali zimną krew i ogrom energii.
Nie sprawiali absolutnie najmniejszych problemów.
Ekipa była pozytywnie nastawiona i na tyle zaangażowana, iż panowie -a było ich 3 zuchów- pomagali nam nawet w dmuchaniu balonów i strojeniu sali, dopilnowali aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Panowie z montażem oraż demontażem uwinęli się niezwykle sprawnie. Więc jak najbardziej tutaj dla Nich największe słowa uznania.
Hala namiotowa jaką wynajęlismy wyglądała bajecznie zarówno w dzień jak i w nocy, nie brakowało niczego i prezentowała się na żywo o wiele lepiej niż na zdjęciach.
I z radością przyznaję, że współpraca z Wami to przyjemność, dziękujemy bardzo ! Życzymy samych sukcesów !
GORĄCO POLECAM Marita z mężem :)

REFERENCJE
Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2012 r. Postanowiliśmy powierzyć organizację namiotu firmie Namioty Brol Daniel Brol. Mile zaskoczył nas kontakt z właścicielem firmy. Każda nasza prośba czy wytyczna została uwzględniona przez ww. firmę. Pan Daniel Brol jest osobą elastyczną i niezwykle komunikatywną co miało dla nas duże znaczenie. Namiot spełnił nasze oczekiwania, również prace związane z postawieniem i rozbiórką przebiegły sprawnie. Namiot był przystosowany do zorganizowania w nim uroczystości i nie odbiegał znacząco od wystroju restauracji.
Z czystym sumieniem jesteśmy w stanie zarekomendować firmę Namioty Brol Daniel Brol przyszłym „młodym parom”.
Z poważaniem
Ewelina i Andrzej Wolniaczyk